Akcijas
Turnīri
Karstais laiks

Teniss pieaugušajiem

Profesionālais teniss tiek uzskatīts par vienu no prestižākajiem sporta veidiem. Šodien katrs sevi cienošs cilvēks, mērķtiecīgs savas dzīves veidotājs, vēlas spēlēt tenisu! Pēc smaga garīgā darba, darba sapulcēm un biznesa tikšanām nav nekā labāka, kā paspēlēt tenisu. Gūstot uzvaru šajā spēlē, Jūs gūstat uzvaru arī dzīvē. Pēc tenisa spēlētāju domām, spēlējot tenisu pārādās ne tikai mundruma deva, bet arī jaunas idejas, un vēlme uzlabot un plānot savu dzīvi jaunā veidā. Ja profesionālais teniss Jums ir kļuvis ne tikai par izklaidi un aktīvas atpūtas pavadīšanas iespēju, tad mēs Jums piedāvājam apmeklēt gan nodarbības grupās, gan arī individuālās tenisa apmācības.

 

Tenisa nodarbības grupās

Mēs veidojam grupas  ne tikai tiem pieaugušajiem, kas jau ir apguvuši  tenisa spēles prasmes, bet arī tiem, kas vēlas iemācīties spēlēt no nulles. Nodarbības grupās pārsvarā notiek vakaros, vienas nodarbības ilgums – 1 stunda. Maksimālais dalībnieku skaits grupā – 4 cilvēki.

 

Individuālās tenisa nodarbības

Individuālās tenisa nodarbības ir domātas tiem, kas vēlas kļūt par profesionāļiem, kā arī tiem, kas vēlas īsā laikā iemācīties spēlēt tenisu. Individuālās nodarbības atšķiras no nodarbībām grupās. Tas ir  visefektīvākais veids intensīvām tenisa nodarbībām. Individuāla trenera pieeja un nodarbību biežums dod iespēju ātri iemācīties tehniskos paņēmienus uz kuriem balstās tehniskais tenisista potenciāls. Katra individuālā nodarbība dod ļoti ievērojamus rezultātus. Optimālo nodarbību ilgumu, biežumu un cenas nosaka treneris. Individuālās tenisa nodarbības notiek, ņemot vērā tenisa kortu noslogojumu, kā arī iepriekš rezervējot laiku.

Ja Jūs vēl neprotat spēlēt tenisu, mēs Jums to iemācīsim!

Pierakstīties uz tenisa nodarbībām Jūs varat, piezvanot pa tālruņa numuriem: 67612604, 29137211 vai aizpildot elektronisko iesniegumu mūsu mājas lapā.

 

Tenisa nodarbības grupās

Abonementa veids Cena, EUR
Vienreizējs apmeklējums 25,00
1 nodarbība nedēļā (abonements / mēn.) 95,00

2 nodarbības nedēļā (abonements / mēn.)
 - 4 cilv. grupā
 


130,00

 

Pierakstīties uz tenisa nodarbībām Jūs varat, piezvanot pa tālruņa numuriem: 67612604, 29137211 vai aizpildot elektronisko iesniegumu mūsu mājas lapā.

Aktuāli
Bērnu grupas 2023/2024 g.

Aicinam Jūsu bērnus no 3,5 līdz 16 gadu vecumam, ka arī pieaugušos uz tenisa nodarbībam grupās!!!

Lasīt tālāk..
Jauna tenisa grupa pieaugušajiem

Ja Jūs vēl neprotat spēlēt tenisu, mēs Jums to iemācīsim!

Lasīt tālāk..
MŪSU PARTNERI

 


SIA 'Centrālais tenisa klubs', Baldones iela 7, Rīga, LV - 1046, T.: +371 67 612 604
Mājas lapu izveide NewSite