Akcijas
Turnīri
Karstais laiks

Kafejnīca „CTK OPEN" – lieliska vieta atpūtai pēc spraigas tenisa spēles. Mājīgā un ērtā atmosfērā pie tases karstas un aromātiskas kafijas vai tējas Jūs varēsiet atpūsties un dalīties savos iespaidos ar saviem draugiem un spēles partneriem, kā arī varēsiet just līdzi sporta spēļu translācijām TV.

 

Turklāt, mēs piedāvājam arī iznomāt kafejnīcas telpas dažādu veidu pasākumiem un svētku svinībām ne tikai pieaugušajiem, bet arī bērniem. Pie mums Jūs varēsiet nosvinēt bērna dzimšanas un vārda dienas ballītes, organizēt Jaungada eglītes un citus bērnu pāsakumus. Nāciet pie mums un uzdāviniet sev un savam bērnam svētkus!

 

Telpu noma – pirmā stunda EUR 30.00, katra nākamā stunda EUR 15.00.

 

 

Papildus informācija pa tālruni: 28311777

Aktuāli
Bērnu grupas 2017./2018. g.

Aicinam Jūsu bērnus no 3,5 līdz 16 gadu vecumam, ka arī pieaugušos uz tenisa nodarbībam grupās!!!

Lasīt tālāk..
Glābjamies no lietus Centrālā tenisa kluba kortos!

Visiem tenisa spēlētājiem! Ja spēles laikā vasaras kortos Jūs ir negaidīti pārsteidzis lietus vai laiks ārā ir lietains un nepatīkams, bet ir ļoti liela vēlēšanās spēlēt tenisu…nāciet pie mums!

Lasīt tālāk..
ISIC (International Student Identity Card)

ISIC (International Student Identity Card) karte ir vienīgā starptautiski atzītā studenta/skolēna/pedagoga identifikācijas karte, ar 125 000 atlaižu tīklu 130 pasaules valstīs. Tagad arī Centrālajā tenisa klubā.....

Lasīt tālāk..
MŪSU PARTNERI

 


SIA 'Centrālais tenisa klubs', Baldones iela 7, Rīga, LV - 1046, T.: +371 67 612 604
Mājas lapu izveide NewSite