Akcijas
Turnīri
Karstais laiks

"TENNIS XPRESS" 

Vasara vairs nav tālu, vēlme pēc fiziskajām aktivitātēm pieaug. Varbūt ir pienācis laiks uzsākt un izmēģināt, ko jaunu. Varbūt tas ir teniss? 8 treniņi pa 1 stundai un pamatiemaņas iegūtas, izklausās nereāli? Tad nāc uz Centrālo tenisa klubu un izmēģini visā pasaulē popularitāti gūstošo programmu „Tennis Xpress”.


 

"Tennis Xpress" ir pieaugušo tenisa iesācēju aktīva un dinamiska iepazīstināšana ar tenisu, kuru rekomendē starptautiskā tenisa federācija (ITF) kā labāko veidu šī sporta veida apgūšanai. Šī kursa viens no galvenajiem pamatmērķiem ir, lai pieaugušais, kurš sācis mācīties tenisa spēli, to iemācās ātri, var servēt, turēt bumbu un skaitīt rezultātu jau no pirmās nodarbības.  "Tennis Xpress" ir sagatavots kā trīs nedēļu kurss (2 reizes nedēļā), kas sastāv no 8 x 1 h nodarbībām. Kursa laikā, pēc nepieciešamības, tiek izmantotas lēnākas oranžas (50% lēnākas), sarkanās (75% lēnākas) un zaļās (25%lēnākas) bumbas, lai spēlētāji ātri un aktīvā veidā var iemācīties tenisa spēli, pamata taktikas un tehnikas elementus. Kursa laikā katrā no nodarbībām tiek piedāvāts pietiekošs laiks mācīšanās fāzei un praktiskās nodarbības fāzei, izmantojot lēnākas bumbas. Spēlētājiem tas ļauj attīstīt pamata tehniku un taktiku, lai varētu veiksmīgi spēlēt tenisu. Tajā pašā laikā spēlētājiem būs pietiekoša slodze, socializēšanās, kā arī labi pavadīts laiks.

 

Kursa nobeigumā spēlētāji:

- zina pamata taktikas elementus, tehniku un tenisa noteikumus;

- var spēlēt uz rezultātu, izmantojot zaļās vai dzeltenās bumbas pa lielo laukumu.

Šos pasākumus atbalsta ITF dalībvalstis, tai skaitā Latvija, labākie profesionālie spēlētāji (tādi kā Rafaels Nadals, Rodžers Federers, Viktorija Azaenko un citi), kā arī tenisa preču ražotāji un lielākās treneru organizācijas. Arī Latvijā Latvijas Tenisa savienība (LTS) seko līdzi šo noteikumu ievērošanai.

 

Kursa cena: 110,00 EUR

 

Centrālais tenisa klubs uzsāk grupu komplektēšanu pieaugušajiem un jauniešiem bez iepriekšējas pieredzes un iemaņām, nodarbības plānots uzsākt jūnijā. Pieteikšanās un sīkāka informācija uz nodarbībām pa tālruni +371 29137211


Aktuāli
Bērnu grupas 2023/2024 g.

Aicinam Jūsu bērnus no 3,5 līdz 16 gadu vecumam, ka arī pieaugušos uz tenisa nodarbībam grupās!!!

Lasīt tālāk..
Jauna tenisa grupa pieaugušajiem

Ja Jūs vēl neprotat spēlēt tenisu, mēs Jums to iemācīsim!

Lasīt tālāk..
MŪSU PARTNERI

 


SIA 'Centrālais tenisa klubs', Baldones iela 7, Rīga, LV - 1046, T.: +371 67 612 604
Mājas lapu izveide NewSite