Akcijas
Turnīri
Karstais laiks

 

Teniss bērniem  

Bērnam sagādā prieku iepazīt pasauli caur spēli, tāpēc, ja gribat, lai Jūsu bērns būtu veikls, stiprs un vesels, tad atrodiet mazliet laika un rodiet prieku kopā ar viņu - piesakiet bērnu tenisa apmācības grupā.  

Kad to darīt?
Psihologi un pedagogi uzskata, ka labākais vecums, lai sāktu nodarboties ar profesionālo sportu ir 4-5 gadi. Tieši šajā laikā bērns jau ir pietiekoši fiziski attīstīts, un tieši šajā vecumā bērnā vislabāk var nostiprināt tādas īpašības kā pacietību un veiklību. Bērni, kuri ātrāk sāk nodarboties ar tenisu, vairāk sajūt veiksmes un panākumu garšu un iemanto lielāku ticību sev un saviem spēkiem. Izvairieties no stereotipiem un piedāvājiet saviem bērniem izpaust savu individualitāti, tādējādi ļaujot viņiem arī atslābt pēc mācībām skolā. Sporta pulciņi un vecāki veido bērnā vajadzību pēc veselīga dzīvesveida. Uzmanība bērna individualitātei, kā arī pozitīva un radoša pieeja ir profesionālas audzināšanas pazīme. Nodarbošanās ar sportu bērnam nav tikai sasniegumu gūšana sportā, bet gan kompleksa ķermeņa un organisma attīstīšana.  

Tenisa spēle bērnā attīsta:
koordināciju;
uzmanību;
saskarsmеs iemaņas komandā;
uzlabo vispārīgo fizisko attīstību;
veiklību un pacietību;
attīsta tādas iemaņas kā mērķtiecību, vēlmi uzvarēt, noturību pret stresu.

Tenisa spēle nodrošinās jūsu bērnam ne tikai labu veselību, bet arī attīstīs viņā tās personības iezīmes, kuras palīdzēs jūsu bērnam dzīves laikā.  

Dažādiem mērķiem – dažādas grupas.  
Dalībnieku skaits grupās ir no 4 līdz 8 bērniem.
Nodarbību ilgums – 1 stunda.
Nodarbības notiek pārmaiņus (pāros un patstāvīgi).
Nodarbības ieteicams apmeklēt vismaz 2 reizes nedēļā.

Atkarībā no Jūsu bērna sagatavotības līmeņa, mēs piedāvājam vairākas apmācību grupas:  

1.  Miniteniss  
Speciāli paredzēts bērniem no 3 līdz 6 gadiem, jo ļauj sporta nodarbības pārvērst noderīgā spēlē, kuras laikā bērns gūst prieku! Pie šādas pieejas, rezultātam nav lielas nozīmes, galvenais – bērna veselība.   Minitenisa priekšrocības: - moderna Eiropas apmācību metodika; - modernizēts tenisa inventārs, kurš atbilst bērna vecumam, spējām un fiziskajam attīstības līmenim; - iespēja attīstīt tenisa spēles prasmes, kuras būs noderīgas arī turpmāk.  

2. Iesācēju grupas  
Paredzētas ne tikai pašiem mazākajiem bērniem no 3 līdz 6 gadiem, bet arī bērniem vecumā no 7 līdz 10 gadiem un no 11 līdz 14 gadiem. Treniņos bērni mācās spert pirmos soļus raketes atsitienos, mācās spēles tehnikas pamatus, apgūst noteikumus un spēles pamatus, kā arī saņem sportisko audzināšanu.  

3. Vispārīgās fiziskās attīstības grupas  
Paredzētas bērniem no 7 līdz 10 gadiem un pusaudžiem no 11 līdz 14 gadiem. Nodarbībās tiek iemācīti bāzes sitieni un kustības, bērnus apmāca spēles stratēģijā un pievērš uzmanību vispārējai fiziskajai attīstībai. Vispārīgās fiziskās attīstības ceļā tiek paaugstinātas bērna organisma funkciju iespējas, kas stimulē izturību, spēka un ātruma īpašības, kā arī koordinācijas spējas u.c.  

4. Sportisko apmācību grupas  
Bērni, kuri viegli apgūst tenisa spēles prasmes, kā arī tie, kuriem ir lielas priekšrocības tenisa spēles prasmju apguvē, var tikt pārcelti uz sportisko apmācību grupu. Šajā grupā galvenais uzsvars tiek likts uz fizisko sagatavotību, izturības un darba spēju attīstību, koordināciju, veiklību un ātru reakciju. Šīs nodarbības rekomendējam apmeklēt ne retāk kā 3 reizes nedēļā.  

5. Individuālās tenisa apmācības  
Ja profesionālais teniss ir kļuvis ne tikai par izklaidi vai aktīvas atpūtas pavadīšanas iespēju, tad mēs piedāvājam Jūsu bērniem apmeklēt individuālās nodarbības. Individuālās nodarbības ļoti atšķiras no nodarbībām grupās, jo tās ir domātas ne tikai tiem, kas vēlas kļūt par profesionālu sportistu un sagatavoties sacensībām, bet arī tiem, kuri īsā laikā vēlas apgūt spēlēt tenisu. Tenisa nodarbības var notikt jebkurā laikā, iepriekš saskaņojot tās ar Jūsu treneri un uzzinot, vai tenisa korti nav noslogoti. Optimālo nodarbību ilgumu, skaitu un nodarbību cenu nosaka treneris.  

Bērnu profesionālā tenisa nodarbībām nepieciešams:
- sporta apavi. Labāk izvēlēties sporta apavus ar cietu pēdas daļu un ne pārāk augstu maliņu. Uz apaviem labāk neekonomēt, jo sasniegumi sportā ir atkarīgi arī no tā, kādi apavi kājās sportistam;
- sporta forma. Zēni trenējas šortos un T-kreklos, bet meitenes izvēlas svārkus, šortus vai arī kleitiņu;
- tenisa rakete. Jaunpienācējiem tenisa raketi uz vienu mēnesi nodrošina treneris;
- tenisa raketes apvalks un tenisa soma.  

Tenisa nodarbības grupās

Abonementa veids Cena, EUR
Vienreizējs apmeklējums
20.00
4 nodarbība mēnesī (abonements /kalendārais mēn.) 70.00
2 nodarbības nedēļā (abonements / kalendārais mēn.) 100.00

Miniteniss bērniem

Abonementa veids Cena, EUR
Vienreizējs apmeklējums
18.00
4 nodarbība mēnesī (abonements /kalendārais mēn.) 60.00
2 nodarbības nedēļā (abonements / kalendārais mēn.) 75.00

 

 

Pierakstīties uz tenisa nodarbībām Jūs varat, piezvanot pa tālruņa numuriem: 67612604, 29137211 vai aizpildot elektronisko iesniegumu mūsu mājas lapā.

Aktuāli
Bērnu grupas 2023/2024 g.

Aicinam Jūsu bērnus no 3,5 līdz 16 gadu vecumam, ka arī pieaugušos uz tenisa nodarbībam grupās!!!

Lasīt tālāk..
Jauna tenisa grupa pieaugušajiem

Ja Jūs vēl neprotat spēlēt tenisu, mēs Jums to iemācīsim!

Lasīt tālāk..
MŪSU PARTNERI

 


SIA 'Centrālais tenisa klubs', Baldones iela 7, Rīga, LV - 1046, T.: +371 67 612 604
Mājas lapu izveide NewSite