Akcijas
Turnīri
Karstais laiks

Šahs – tā ir ne tikai spēle, kura sniedz bērniem lielu prieku un izklaidi, bet arī efektīvs līdzeklis viņu prāta attīstībai.  

Šaha spēle risina uzreiz vairākus uzdevumus:Izzinošu: paplašina redzesloku, māca domāt, atcerēties, salīdzināt, vispārināt, paredzēt savas rīcības rezultātu, orientēties plaknē (kas ir īpaši svarīgi mācībām skolā). Attīsta radošumu un loģisko domāšanu.

Audzinošu: tiek attīstīta mērķtiecība, izturība, gribasspēks un neatlaidība, kā arī uzmanība un nosvērtība. Bērns, kurš mācās šo spēli kļūst paškritisks, pierod domāt un pieņemt lēmumus patstāvīgi, mācās cīnīties līdz galam un neskumt par neveiksmēm. Spēles laikā bērns mācās cienīt citu cilvēku viedokli un nolikt sevi cita vietā (šajā gadījumā – pretinieka), uzklausīt citus un adekvāti uztvert informāciju.

Estētisku: bagātina iekšējo pasauli, attīsta fantāziju, māca priecāties par skaistām kombinācijām.

Fizisku: mudina veltīt laiku fizkultūrai, lai pietiktu spēka un izturības sēdēt pie šaha galdiņa.

Koriģējošu: palīdz hiperaktīvam bērnam kļūt mierīgākam, līdzsvarotākam, māca koncentrēties uz vienu darbošanās veidu.  

Perspektīvā šāda pieredze neapšaubāmi ietekmēs Jūsu bērna dzīves kvalitāti: augsts komunikācijas līmenis un dzīves izpratne ļaus viņam labāk izprast cilvēkus un efektīvāk risināt dažādas situācijas.  

Ielūdzam bērnus no 5 līdz 10 gadiem uz šaha nodarbībām.

Nodarbības notiek katru trešdienu plkst. 16.30-18.00.

Pieraksts pa tālruni: 27088007

Aktuāli
Bērnu grupas 2017./2018. g.

Aicinam Jūsu bērnus no 3,5 līdz 16 gadu vecumam, ka arī pieaugušos uz tenisa nodarbībam grupās!!!

Lasīt tālāk..
Glābjamies no lietus Centrālā tenisa kluba kortos!

Visiem tenisa spēlētājiem! Ja spēles laikā vasaras kortos Jūs ir negaidīti pārsteidzis lietus vai laiks ārā ir lietains un nepatīkams, bet ir ļoti liela vēlēšanās spēlēt tenisu…nāciet pie mums!

Lasīt tālāk..
ISIC (International Student Identity Card)

ISIC (International Student Identity Card) karte ir vienīgā starptautiski atzītā studenta/skolēna/pedagoga identifikācijas karte, ar 125 000 atlaižu tīklu 130 pasaules valstīs. Tagad arī Centrālajā tenisa klubā.....

Lasīt tālāk..
MŪSU PARTNERI

 


SIA 'Centrālais tenisa klubs', Baldones iela 7, Rīga, LV - 1046, T.: +371 67 612 604
Mājas lapu izveide NewSite